Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6798035



*

nr 679 8035


Takarmatur

Luxus, Vittsjö, Dia35


Utrop:

1.000 kr

Såld:

750 kr

Sista tid för bud online:

måndag 31 januari 2011
kl 17:45:57


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/1 15:01:32 1      700 kr
30/1 10:08:26 2      Vinnande bud



  • Tema
  • 31 jan

50-tal

På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.



Läs mer om 50-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor luxus takarmatur taklampa taklampor vittsjö
  • 8336 Takarmatur
    glas och mässing. Diameter: 68 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:40
  • 8210 Takarmatur
    Jugend, koppar med skärm i alabaster och glas. Dia..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:32
  • 8320 Takarmatur
    mässing och prismor. Diameter: 55 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:52




Ladda ner broschyr